Fizjoterapia to nasza pasja!!

Gabinet HAND-MED to osteopatia i fizjoterapia na wysokim poziomie. Dyplomowani fizjoterapeuci i dostęp do nowoczesnej aparatury zapewniają wysokie standardy leczenia. Profil placówki to osteopatyczne leczenie bólu, funkcjonalnych zaburzeń oraz kompleksowa rehabilitacja kręgosłupa. Gabinet Hand-Med działa na terenie miasta Radom, ale przyjmuje pacjentów z całej Polski. Nowoczesne metody leczenia, takie jak osteopatia, wpisują się w kanony światowej rehabilitacji. Dzięki zastosowaniu różnych metod i modeli pracy oraz szerokiej wiedzy, leczenie w gabinecie HAND-MED zapewnia holistyczne i całościowe podejście do funkcjonowania człowieka. Usługą, która znakomicie uzupełnia leczenie jest akupunkturasuche igłowanie. Wprowadzenie w gabinecie HAND-MED zabiegów akupunkturowych i podejścia z filozofii medycyny chińskiej pozwala na jeszcze pełniejsze zrozumienie choroby pacjenta i skuteczniejsze leczenie. Całościowe podejście do pacjenta zaowocowało również podjęciem współpracy z psychoterapeutą i poszerzenie oferty gabinetu o psychoterapię Gestalt.

W naszej pracy opieramy się na rzetelnym wywiadzie i precyzyjnym ustaleniu przyczyny dolegliwości oraz odpowiednio dobranym i przeprowadzonym programie leczenia. Skutecznie leczymy ostry i przewlekły ból, urazy sportowe, wady postawy i różne zaburzenia funkcjonowania organizmu, aby poprawić komfort życia naszych Pacjentów. Parametry zabiegu dobierane są do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, poprawiając Państwu tym samym skuteczność terapii. Na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalizm, fachowość, kulturę i zrozumienie problemu pacjenta. Stosowany w gabinecie Hand-Med unikalny system opieki zdrowotnej, poprawił już stan zdrowia tysięcy Pacjentów

Osteopatia

Osteopatia i fizjoterapia na wysokim poziomie. Dyplomowani fizjoterapeuci i dostęp do nowoczesnej aparatury zapewniają wysokie standardy leczenia. Profil placówki to osteopatyczne leczenie bólu, funkcjonalnych zaburzeń oraz kompleksowa rehabilitacja kręgosłupa.

Psychoterapia Gestalt

Terapia Gestalt lokuje się w nurcie psychoterapii humanistycznej. Opiera się na założeniu, że poszerzenie samoświadomości pozwala jednostce na przejęcie kontroli nad własnym życiem i pokonanie kryzysów lub zaburzeń psychicznych.

Akupunktura

Akupunktura jest jednym z działów Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Wg koncepcji TCM w ciele człowieka przebiegają kanały energetyczne, zwane również meridianami, którymi krąży tzw. energia życiowa – qi (czi).


Fizjoterapia

Fizjoterapia to jedna z metod rehabilitacji medycznej. Terminem tym określa się wiele metod leczniczych narządów ruchu, które opierają się na stosowaniu zjawiska reaktywności naszego organizmu na bodźce.


Fizjoterapia uroginekolgiczna

Fizjoterapia uroginekologiczna to dziedzina fizjoterapii, stworzona z myślą o pacjentach cierpiących na dysfunkcje układu moczowo-płciowego. Ma ona na celu poprawę jakości życia poprzez stosowanie indywidualnie dobranych, nieinwazyjnych i bezbolesnych metod i technik.

Fizjoestetyka

Wychodzenie naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientek, spowodowało rozwój gabinetu i poszerzenie naszej oferty. Stworzyliśmy dla Was unikatową serię zabiegów upiększających z serii INDIBA® Deep Care.

Opinie

Terapeuci

Nasi terapeuci